środa, 18 listopada 2009

toratow

Dziś "toratow", to osobna historia, od ponad roku wytrwały dokumentalista wielu wydarzeń kulturalnych na terenie Podgórza - od XV LO na Prokocimiu aż do ulubionego Tyńca.
Wybrałem filmy, z których przebija jakieś szaleństwo, albo wyjątkowość bohaterów - "ZAŚWIATY cz.1" http://www.youtube.com/user/toratow#p/u/18/ZWN12uI-OxM i "ZAŚWIATY cz.2" [rekolekcje o. Mariana Kaniora OSB pt. "Z pogranicza zaświatów"], http://www.youtube.com/user/toratow#p/u/17/kXIrFBX2DnU, "XV LO w Krakowie [Postacie] - PAN EDZIO" http://www.youtube.com/user/toratow#p/u/172/vywocimuNn8, "Word - video-verse part 2" [spojrzenie ze strony Ludwinowa na Wisłę i bulwary po drugiej stronie] http://www.youtube.com/user/toratow#p/u/112/MzeiVNELqEc, "II Festiwal Muzyki z Klasztorów Benedyktyńskich Europy - dzień 1" http://www.youtube.com/user/toratow#p/u/100/BWvUsDhMWJc [żeńska schola gregoriańska], "Jakub Baran [IMPRESJA] Finał konkursu na interpretację piosenek z repertuaru Marka Grechuty" [trud konferansjera] http://www.youtube.com/user/toratow#p/u/40/kZLQ86D_y7E, CRACOVIA SACRA [1] - OPACTWO OO. BENEDYKTYNÓW W TYŃCU [noc sakralna w opactwie] http://www.youtube.com/user/toratow#p/u/64/S77To_rL0SA.
To nie koniec moich faworytów toratowa. Za parę dni wrzucę kolejne typy. toratow przedstawi w piątek 20.XI w Kawiarni Naukowej (ul. Jakuba 26) "Zaświaty" w ramach konkursu Orange Factor Film Festival. Początek projekcji konkursowych o godz. 19.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz